ISI CAMLI CAM BALKON SİSTEMLERİ

Bağlar Alüminyum Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri; ısıcam özelliği bulunan camlar kullanılarak hazırlanmış cam balkon sistemleridir. Isıcamlı cam balkonlar, diğer cam balkon modellerine göre çok daha fazla özelliği içinde barındırmaktadır. Amacın ısı tasarrufu olduğu bu tür balkonlarda, kullanılan her malzemenin yalıtım özellikli olması şarttır.

Isıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanılan profil, birleşme ve bağlantı noktaları, fitiller ve fitil içi malzemelerin tamamı yalıtımı en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır.

Ülkemizin pek çok coğrafi bölgesinde farklı iklim özellikleri vardır. Yapı tekniği konusunda özellikle yalıtım özelliğini ön planda tutmak büyük bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Son derece popüler ve kullanışlı bir sistem olarak kullanılan ısıcamlı cam balkon sistemi, üretilmiş sistemler içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Yalıtımlı iç ve dış mekân bölme sistemi sayesinde, katlanır ve sürme doğrama sistem avantajlarını en iyi şekilde burada görmek mümkün olmaktadır.

40 milimetre kasa derinliği ve 1.2 milimetre ile 2.5 milimetre arasında değişen profil et kalınlığı, sistemin ne kadar dayanıklı ve sağlam olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda zorlu hava koşullarına dayanıklı olacak yapı tekniği ile birlikte, yalıtkan özelliği de bulunmaktadır. Son derece sağlam ve dayanıklı olduğu gibi aynı zamanda ısı yalıtımı konusunda avantaj sağlayan seçenekleri, fırsatlarla birlikte değerlendirmek çok iyi bir çözüm yaratmaktadır. İkili cam ve ısı geçirmeyen avantajlarla birlikte, özellikle tasarruf elde etmek burada mümkün olmaktadır.

Yaz kış demeden hava sıcaklığını kontrol edebilme açısından, bu sağlıklı ürün modellerinden faydalanmak kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Önemli ve ciddi bir teknolojinin karşılığı olan ısıcamlı cam balkon, son dönemlerde daha çok tercih edilmektedir. Son derece modern bir görüntüye sahip olan bu teknik ile beraber, kullanılan malzemeler ve ortaya çıkan uygulamalar önemli çözümler yaratmaya devam etmektedir.

Katlanır Cam Sistemlerinde Tek Cam Kullanılması Durumunda, Isı Kaybını Tamamen Önlemek Mümkün Değildir. Bağlar Alüminyum Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri, Isı Yalıtımı Açısından Tam Donanıma Sahip Olduğu İçin Balkonlarınızda Tam Bir Oda Ortamı Sağlamaktadır. Isı Cam, Isı Kayıplarını Tek Cama Oranla % 50 Azaltmaktadır. 
Yazın daha serin bir ortam, kışın ise daha sıcak bir ortam sağlamaktadır.
Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları hakkında bilgi almak için işetişime geçiniz.

Sakarya Isı Camlı Cam Balkon sistemleri Bağlar Alüminyum garantisi ile şimdi çok daha uygun fiyat garantisi ile hizmetinizde. Hemen arayın Sakarya Isı Camlı Cam Balkon sistemleri için uygun ve taksitli fiyat avantajını kaçırmayın!

Isı Camlı Cam Balkon fiyatı hakkında bilgi almak için bizi arayın!

Keşif hizmeti vererek sizin için en uygun fiyat teklifini sunarız!

Fotoğraflar:
cm.jpg
1 (17).jpg
2 (15).jpg
2 (17).jpg
2 (18).jpg
2 (19).jpg
2 (22).jpg
2 (23).jpg
2 (24).jpg
2 (25).jpg